Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Ne, 8-22 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
06.02.2022

Vážení přátelé lesku a luxusu.

Držíte suchý únor? Ne?! Z toho si nic nedělejte, my také ne.

Máme pro Vás pár únorových novinek kolem naší značky Sexaten.

Máme nového dodavatele saténových látek, ze kterých šijeme povlečení. Jedná se o krásné a kvalitní látky, které jsou velmi příjemné na pokožku. Pravděpodobně jste zaznamenali výrazné zdražení veškerých produktů. Bohužel už není reálné ušít v České republice povlečení, pokud má být ušito švadlenou, která ho ušije perfektně, aby práce odpovídala pořizovací ceně.

Bohužel díky dění kolem Corona viru, se během jednoho roku rapidně zdražila cenapráce. A to zejména v oblasti řemesel. Nikdo, ať už je to tesař, instalatér, elektrikář, obuvník nebo švadlena nebude dělat svou práci za pár stovek. Stokoruna již dnes nemá žádnou hodnotu. Je to drsná realita, ale dnes v supermarketu nekoupíte ani lilek pod sto korun.

Cena kontejnerové dopravy se drasticky zdražila. Původní přeprava kontejneru se pohybovala kolem 2.000 Dolarů. Dnešní cena je 9.500 Dolarů. Předpokládáme, že během několika týdnů cena benzínu nebo nafty bude atakovat cenu 40 Korun za litr. ČEZ, ačkoliv ve svých letákách a prohlášení uvádí, že zdražení nebude nikterak veliké, realita je naprosto zdrcující. Prudký nárůst cen je i v hodnotách jednotek korun za kWh a paušální poplatky se zvyšují v řádech desetikorun za měsíc.

Pokud si všechny zvýšené náklady promítnete do celého procesu výroby, prodeje, expedice, kde se bez benzínu a elektřiny neobejdete, dostáváte důvod navýšení cen.

Víte, že již několik let, vám nabízíme bohatý výběr z těch nejlepších dopravců v naší zemi. Máte možnost si vybrat doručení přesně tak, jak vám vyhovuje. Procesem platby vás provádí ty nejmodernější a nejbezpečnější způsoby plateb, kde již dokonce můžete platit pomocí Bitcoinu.

A my si chceme i nadále držet tento standart. Máme moderní e-shopy, zacílené na to, aby váš nákup byl nejjednodušší a nejpřehlednější, jak je to jen možné. A všechny tyto služby stojí peníze.

Vážení milovníci lesklého saténu, děkujeme za přízeň a všechny objednávky. V toto nelehké období si jich vážíme více, než kdy jindy.

Jan Sexaten Jurik