Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Ne, 8-22 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Novinky
  3. Od října zdražujeme
Od října zdražujeme
21.09.2021

Vážení zákazníci, dámy a pánové, všechny bytosti, kdo jste se o svém pohlaví ještě nerozhodli, milovníci saténu, lesku, fetiš prádla, chceme vám něco ohlásit.

Budeme zdražovat. Víme, že už to posloucháte dobrého půl roku ze všech stran. Ale víte, že u značky  Sexaten je vždy všechno jinak a zpravidla ohlašujeme zvýšení cen předem, kdy dáváme možnost si oblíbené produkty objednat ještě za současné ceny. Rádi bychom také poukázali na fakt, kdy ceny začali jít strmě nahoru po novém roce a začátkem prázdnin raketově zrychlili. My ke zvýšení cen přecházíme začátkem října tohoto roku.

Navýšení cen bude značné. Bez zvýšení cen by nadále nebylo možné držet přísné standarty výroby, výbírat kvalitní materiály a včas platit veškeré náklady spojené s provozem všech našich e-shopů.

V současném období se i rapidně proměňuje trh práce a zvyšuje se požadovaná odměna za odvedenou práci. Pokud naše povlečení a móda, má na dále skvěle vypadat, má být perfektně ušita, jsme nuceni švadleny dobře finančně ohodnotit. Doby, kdy byli šikovní lidé ochotni pracovat na 150,- Kč čistého za hodinu, jsou dávnou historií. A to vše se promítá do pořizovací ceny nákupu.

Dobrá zpráva je, že zachováme stejnou paušální cenu dopravy za 160,- Kč bez ohledu na výši objednávky. Za cenu 160 korun, nabízíme všechny současné moderní způsoby dopravy renomovaných dopravců v naší zemi a jejich nejpropracovanější způsoby doručení.

To samé platí o možnosti plateb objednávek, kdy platbu objednávky vyřídíte pomocí platební brány během pár sekund. Na výběr máte všechny současné moderní způsoby platby od přímého přesměrování do vaší banky nebo pomocí QR kódu přes mobil. A to všechno zdarma.   

Tak neváhejte využít této možnosti a objednejte ještě za současné ceny!