Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Ne, 8-22 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Novinky
  3. Hurá! Máme závěsy!
Hurá! Máme závěsy!
13.01.2021

Kategorie Saténové závěsy je konečně dokončena!

Má řád, smysl a je krásně strukturována. Lesklé závěsy Sexaten jsou šity z kvalitních lesklých saténových látek. Závěsy šijeme ze stejných odstínů jako povlečení. Máte jedinečnou možnost si barevně a materiálově sladit vaši Saténovou ložnici. Nejedná se o bavlnu. Závěsy jsou příjemné na dotek a mají luxusní vzhled.

Balení obsahuje 2 kusy závěsů na jedno okno.

Výšku obou závěsů si prosím vyberte v číselníku „od do" a přesnou výšku v cm prosím připište do poznámky v objednávce. Můžeme vám ušít i každý kus závěsu v jiné výšce. Např. pokud na jedné straně okna máte stůl, radiátor nebo balkónové dveře a každý kus je potřeba ušít v jiné výšce. Cena je stejná.

Nabízíme i oboustranné závěsy s černým saténem z venkovní strany. Při zatažení těchto závěsů v místnosti vytvoříte tmu. Vhodné, pokud potřebujete k vašemu spánku tmu, upřednostňujete šero při práci na PC, chcete mít přítmí pro sledování domácího kina nebo chcete mít tmu i ve dne, na vaše tajné záležitosti.

Nabízíme šířky závěsů:

Šířka jednoho zataženého závěsu je 70 cm. Dohromady dva zatažené závěsy 140 cm.

Šířka jednoho zataženého závěsu je 100 cm. Dohromady dva zatažené závěsy 200 cm.

Šířka jednoho zataženého závěsu je 120 cm. Dohromady dva zatažené závěsy 240 cm.

Šířka jednoho zataženého závěsu je 140 cm. Dohromady dva zatažené závěsy 280 cm.

Můžeme ušít i šířku jednoho závěsu přes 140 cm, závěs bude mít podélný šev.

Protože víme, že můžete potřebovat i jiné rozměry nebo délky jednotlivých kusů, tak vám je ušijeme přesně tak, jak potřebujete. Neplatíte nic navíc. Objednejte závěsy, které nejblíže odpovídají šířce a délce vámi požadovaného závěsu a do poznámky v objednávce prosím uveďte vámi požadované rozměry.

Každý závěs má obšité kraje a v dolní části těžítka, držící závěs napnutý. Na horním lemu je našita řasící páska s provázkem, jehož zatažením se závěsy rovnoměrně nařasí a udělají vlny.

Dále má řasící páska v sobě očka, do kterých můžete provléknou háčky k pověšení. Pokud používáte žabky, zakousnete je do této řasící pásky a závěs bude perfektně držet.

Nabízíme vám i možnost ušít závěs s tunýlkem, pokud závěs potřebujete natáhnout na tyč. K vámi zvolené délce závěsu připočítáme 15 cm látky, kterou zašijeme a vznikne tunýlek na provléknutí tyče. Takto vzniknutý tunýlek je vhodný k použití pro tyče do průměru 4 cm. Cena bude stejná.

- složení látky 100 % polyester

- praní 30°C

- žehlení nejnižší teploty

- máchání 400 otáček