Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-So, 8-20 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
07.02.2021
Z BOX Zásilkovny
Využívejte moderní technologie, které jsou ještě blíže lidem. Z-BOX je samoobslužné výdejní místo Zásilkovny, díky kterému už nikdy nemusíte být jako... číst celé
30.01.2021
Už to nejde déle tajit
Vážení zákazníci, milovníci saténu a všichni, kdo milujete pohled na cokoli, co se leskne.   Už to nejde déle tajit. Covid nám začíná působit ... číst celé
13.01.2021
Hurá! Máme závěsy!
Kategorie Saténové závěsy je konečně dokončena! Má řád, smysl a je krásně strukturována. Lesklé závěsy Sexaten jsou šity z kvalitních lesklých saténo... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Jsme všude s tebou

 

| Doprava

 

| Platba

 

  1. Úvod
  2. Novinky
  3. Už to nejde déle tajit
Už to nejde déle tajit
30.01.2021
Vážení zákazníci, milovníci saténu a všichni, kdo milujete pohled na cokoli, co se leskne.
 
Už to nejde déle tajit. Covid nám začíná působit komplikace. Do konce tohoto roku se dali veškeré procesy spojené s výrobou našich produktů zvládat, ač jsme se potýkali se zpožděním dodávek materiálů. Dovolte mi prosím nastínit současnou situaci a věnujte pár minut následujícím řádkům, které se mi nepíší lehko.
 
Současná situace v naší zemi a EU velmi komplikuje dodávky nových materiálů. Bohužel některé továrny v zahraničí, které zpracovávají vlákna nebo vyrábí a barví látky, se potýkají s nedostatkem surovin na výrobu nebo nedostatkem zaměstnanců. Dále se k tomu nabalují komplikace s dopravou. Vysoké procento firem a společností bylo nuceno svou činnost pozastavit, zpomalit nebo ukončit.
Tyto firmy k dopravě svých finálních produktů nebo polotovarů často využívají kontejnerovou nebo leteckou dopravu. Tím pádem je složitější přepravit materiál do velkoskladů. Veškerá letecká, kamionová i lodní přeprava je zpomalena. Standartní dodací lhůty se násobí dvěma, pokud je vůbec výrobce schopen látku dodat.
 
Už takto složitá situace je dále komplikována nedostatkem materiálů v našich velkoskladech, kde upadá nákupní síla. Ve velkoskladech se silně selektuje nákup pouze určitý druh látek, nákup ostatních materiálů velmi klesá. Tím se hromadí látky, které se momentálně nekupují a naopak začíná být nedostatek druhů, které se nejvíce prodávají. A ty výrobce není schopen dodávat ve standartních dodacích lhůtách. Dostáváme se tak všichni do uzavřeného kruhu.
 
To celé má vliv na cash-flow velkoobchodů. Klesají obraty a nemají zisk, z kterého mohou nakupovat nové materiály. Další faktor tu hrají zaměstnanci. Kdy už se firma, výrobce, prodejci potýkají s nakaženými zaměstnanci nebo zaměstnanci v karanténě.
 
Bohužel, takzvanou třešničku na dortu, v podobě hovna, tomu všemu nasazuje vláda, která jde proti nám všem a věc pouze komplikuje. Místo pomoci nám podnikatelům a živnostníkům láme všem vaz, který už takto máme přeražený.
 
Jsme rádi, že i přesto jste s námi a stále si u nás objednáváte vaše oblíbené produkty. Věřte, že se objednávkám, výrobě a následné expedici věnujeme intenzivně. Musíme hodně improvizovat, abychom si zajistili stálé dodávky kvalitních materiálů.
 
Prosím, dejte nám čas, na vyřízení objednávek. Potřebujeme ho více, než při první pandemii na jaře a podzim minulého roku. Mějte prosím pochopení, pokud se dodací lhůty prodlužují.
 
Vaše objednávky vyřídíme a produkty dostanete.
S úctou Jan Sexaten Jurik

Novinky z našeho blogu

Jak dobře vstávat?
13.10.2019
Jak dobře vstávat?
Můžete být ráno jak praštěný nebo skákat jako žabky číst celé
© Copyright 2012 Jan Sexaten Jurik
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.