Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Ne, 8-22 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Odstoupení od smlouvy
ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

Klidně nám zavolejte na 603182120 a řekneme si co a jak. Je to nejrychlejší a nejednoduší. Můžete odstoupit do 14 dnů od následujícího dne, kdy jste převzali zásilku od přepravce. Zeptáme se proč odstupujete, ale nejste povinni to sdělovat.

Spíš hledáme řešení, co bylo špatně a snažíme se najít cestu, ať jsme všichni spokojení. Náklady na zaslání produktu zpět k nám, si ale hradíte samy. Nemůžete nám vrátit produkty, které byly v hygienickém obalu a vy jste jeho otevřením, porušili plombu.

Pokud si odsouhlasíme zaslání produktu zpět k nám, je pro vás ideální zaslat ho v obalu, ve kterém jste zásilku obdrželi. Zaslané produkty musí být vráceny v bezvadném, čistém a nezničeném stavu, jako byli obdrženy.

Zašlete prosím Zásilkovnou službou Mezi námi na pobočku ID 19375 Fitness Gym náměstí Sítná 3113 Kladno 27201. Je to nejlevnější, nejednoduší a nejrychlejší. Informace naleznete na stránkách zasilkovna.cz. Českou poštou na adresu Jan Jurik Benešovská 3218 Kladno 27201.

Nezasílejte na dobírku! Zásilka nebude převzata! Peníze budou vráceny po převzetí a kontrole. Náklady na vrácení se odvíjí od hmotnosti zásilky.

Formulář odstoupení od smlouvy