POSLEDNÍ ŠANCE!

Jak už jsme delší dobu předem avizovali, s narůstající cenou ropy a následnému zvyšování cen elektrické energie, jsme nuceni navýšit ceny jednotlivých produktů. Je to poprvé po 5-ti letech existence našeho e-shopu Saténová ložnice. Dlouho, opravdu dlouho jsme kalkulovali a počítali o kolik ceny zvedneme. I v tuto chvíli, přibližně pár minut před 1:00 hodinou v sobotu 26. ledna 2019 ráno dopočítáváme kalkulaci. Zvýšení cen bude o hodně a nebude se vám to vůbec líbit. Ceny jednolůžek stoupnou přibližně o 300,- Kč a ceny dvoulůžek přibližně o 500,- Kč.

Ale pozor, je stále možnost objednávat za staré ceny. Ceny budeme měnit postupně a bude probíhat několik týdnů. Je potřeba přecenit přibližně 700 produktů. Proto neváhejte využít naší dobré vůle, že jsme vydali toto oznámení!

Ne, nepotento jsme se. Ale chceme si udržet dobrou pověst, kterou jsem si naše značka Sexaten za tu dobu vybudovala. Chceme dál šít z kvalitních materiálů a budeme nadále zaměstnávat pouze české zkušené švadleny. Nikdy neklesneme na úroveň zboží z trhů nebo na hadry z podivných zahraničních východních e-shopů.

Jsme česká značka a za kvalitou našich produktů si stojíme!

Jo a málem, jsme zapomněli. Poštu jsme museli zvednout na 150,- Kč :(    -SL-