SEXATEN

 

SEX a SATÉN JE RODINNÝ PODNIK

Jsme rodinný podnik, který šije saténové lesklé povlečení, závěsy a ubrusy. Začali jsme šít v roce 2012, kdy jsme zjistili, že na českém trhu nelze zakoupit kvalitní saténové povlečení. Počátkem roku 2013 jsme spustili rodinnou výrobu saténové módy a saténového povlečení pod českou značkou Sexaten. Veškeré produkty jsou šity v rodinném kruhu v šicí dílně v rodinném domečku. Veškeré výrobky šije maminka a teta.

Každý z výrobků od začátku až do konce vyrábí jedna švadlena, proto je každému produktu věnována ta nejlepší péče. Než spustíme výrobu, např. saténového povlečení, nejprve ušijeme jedno zkušební a to testujeme, zda jsou použité materiály kvalitní. Povlečení je vypráno, pověšeno pokud možno na sluníčko, vyžehleno a je vněm spáno. Samozřejmě se snažíme v povlečení co nejvíce vrtět, převalovat, skákat, dovádět, oddávat se divokým orgiím, pořád všechno natřásat a pořádně muchlat. Tento cyklus opakujeme. Pokud použité materiály vyhoví, po té je spuštěna výroba a produkt je uveden do prodeje.

 

 

 

 

Na každém výrobku je našita nášivka značky Sexaten, čímž je zajištěno, že se jedná o originál. Všechny výrobky jsou šity ze saténových látek. Veškeré použité materiály jsou kvalitní a převážně české výroby.

Velmi si zakládáme na jednání s našimi zákazníky. Vaše spokojenost a možnost řádně užívat naše výrobky je pro nás to nejdůležitější.

Rádi bychom dostali Vaši zpětnou vazbu a věděli, co pro Vás máme udělat.

Děkujeme

Údaje o zápisu ochranné známky jsou k dispozici k nahlédnutí na

http://isdv.upv.cz/portal/pls/portal/portlets.ozs.det?pozk=10227342&plan=cs

Pokud odkaz nefunguje, je možné dohledat na www.upv.cz pod číslem spisu 502059.