INFO
SATÉNOVÁ LOŽNICE

Vážení spáči,

náš internetový obchod je cestou k tomu, jak si zařídit překrásnou saténovou ložnici jako z pohádky. Pro krále a jeho královnu. Zrovna tak i ložnici, ve které svítí červené světlo a je v ní kouzelná atmosféra s nádechem erotiky. Tajnou místnost, kde se odehrávají ty nejintimnější touhy. Hnízdečko, kde se naše těla a mysl odebírá k zaslouženému hlubokému odpočinku po celodenním shonu.

Chceme Vám nabídnout široký výběr výrobků z pravé saténové látky a spoustu užitečných rad, pro Vaši saténovou ložnici, které postupně budeme na našem webu umisťovat.

Prodávané výrobky jsou z pravé lesklé luxusní saténové kluzké látky, nejedná se o bavlněný satén.

Naším cílem je nabídnout Vám opravdu široký výběr v saténovém povlečení a jeho doplňcích. Chceme, abyste dokázali sladit Vaši saténovou ložnici přesně tak, jak jste vždy chtěli.

Nejste podmíněni soupravami ani barvami a jejich kombinacemi a tím co si musíte koupit. Záleží jen na Vás, jaké soupravy nebo kusy si vyberete a jak si barvy sladíte. Pokud se vám do Vaší místnosti hodí růžová přikrývka a k ní zelený polštář, jednoduše si je objednejte.

 

Saténová ložnice


 

 


ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Více jak 10 let pečoval o klienty

společností jako je ČSA nebo ČEZ.

Dnes pečuje o Vás.

Jan Jurik MBA

603 182 120

satenovaloznice@centrum.cz

 

 

ČESKÁ VÝROBA

Vyrábíme kvalitní české povlečení,

závěsy a noční prádlo.  Vše šijí české

švadleny. Jejich zkušenosti

s šitím sahají přes 30 let.

 

 

REGISTROVANÝ ORIGINÁL

Veškeré výrobky mají našitounášivku Sexaten.

Je to naše česká značka, která byla registrována

Úřadem průmyslového vlastnictví v ČR.

Tím je zaručeno, že se vždy jedná

o poctivé kvalitní české výrobky.

 

 

SEXATEN

Vzniklo složením slov sex a satén.

Značka označuje něco, co je sexy a přitažlivé.

Něco co se leskne a je provokativní

a neodolatelně dráživé. Jako všechny

výrobky označené touto značkou.

 

 

ČESKÁ REPUBLIKA

Veškeré zboží je dopravováno po celé

České republice prostřednictvím České pošty.

Doprava a balné je stanoveno paušální částkou

bez ohledu na výši a zp. platby objednávky.

 

 

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

Objednávky ze Slovesnké republiky požadujeme

uhradit předem na náš bankovní účet v českých korunách.

Doprava a balné činí 250 Kč (10 Eur), bez ohledu

na celkovou výši objednávky

 

 

ŠETRNÍ K PŘÍRODĚ

Saténová ložnice Vámi objednané

zboží balí do recyklovatelých obalů,

které jsou vyrobeny metodou

šetrnou k životnímu prostředí.

 

 

OSVĚDČENÍ

Máme přehled o právu a zákonech.

Provozovatel tohoto e-shopu Jan Jurik

absolvoval kurz Spotřebitelská práva pro

podnikatele pořádané advokáty z dTest.

Nyní je držitelem titulu MBA.

 

STÁLE SE VZDĚLÁVÁME

Pravidelně navštivujeme Eshop summit

a podobné vzdělávací odborné konference.

Získáváme nové poznatky v odvětví e-commerce

a postuně jej aplikujeme v našem podnikání.

 

 


UŽ ZNÁTE NAŠE ŠVADLENY ?

Naše produkty šijí profesionální švadleny. Narovinu jsou to ženský, kterým je většinou přes padesát let. Některým jede pusa rychleji, než jejich šicí stroj a jen tak jí nezastaví. Jenže tyhle dámy něco pamatují a umí. Jsou poctivě vyučené a práci dělají pořádně a kvalitně. Po celý život se věnují profesi, která byla velmi hodnotnou pro naší Československou republiku. Takže dneska mají praxi delší než 30 let. A to nemluvíme o těch, které začaly šít a vyšívat už se svojí maminkou a babičkou a přebíraly jejich zkušenosti. Šijí pro nás švadleny, které mají více jak 40 let zkušenosti s šitím jakýchkoliv oděvů, stříháním a úpravou střihů a znalosti v technické dokumentaci. Jejich dílny nejsou o nic menší než garáže automechaniků a jejich šicí stroje potřebují elektrickou přípojku jako stavební míchačky na beton. Jejich profesionální napařovací žehličky pouští tolik páry, jako staré lokomotivy. Jejich pracovní desky jsou plochou větší, než celková plocha celé Vaší kuchyňské linky. Mají nůžky tak ostré, že byste s nimi mohli ostříhat všechny rozrostlé keře v parku. V dílnách mají tak velký výběr látek a nití, že by si mohli otevřít i velkoobchod. Pro ně neexistuje nepřesný střih nebo špatně namazaný šicí stroj. Mají brýle na provázkách a sakra ví, o čem v šití mluví. To jsou naše švadleny. To jsou ony, co šijí módu a povlečení SEXATEN


NEJOBLÍBENĚJŠÍ JE STEJNĚ LOŽNICE

Nevíme jak u Vás, ale pro nás je ložnice hned po kuchyni nejoblíbenější místnost našeho domečku. Kuchyň je první, protože se tam připravují ty úžasné pochoutky a všechny ty dobrůtky, masíčka a saláty. Ale stejně, když si nacpete bříško všema těma dobrůtkami, co jste si nachystali, tak se pak stejně odvalíte do ložnice, uložíte do postýlky a tam se odevzdáte té úžasné říši snů. Necháte vaše tělo a mysl odpočívat. Někdo to má dokonce ještě vychytanější o to, že si ušetřil tolik namáhavé zvednutí se z obývacího gauče a došourání se do ložnice a umístil si rovnou plochou televizi přímo na stěnu před postel. Můžete tak vesele debužírovat a sledovat nějaký oblíbený zábavný seriál. U svého kamaráda, který je vyznavačem originality a nevšednosti jsem se dokonce setkali s tím, že má plochou televizi umístěnou přímo na stropě nad postelí. Ovšem při ztrátě dálkového ovládaní, se tato vymoženost stává obtěžujícím lezením po štaflích nahoru a dolů. Nezávidíme těm, co musí dokonce před ulehnutím do postýlky absolvovat tolik namáhající výstup do schodů do patra, či dokonce do podkroví. I když taková podkrovní ložnička, má taky své kouzlo. Je to jako nahoře ve věžičce. A ten kdo si dokonce vyprojektoval WC hned vedle ložnice, to vychytal úplně nejvíc a WC hrdě zaujímá třetí pozici co do oblíbenosti místností domácnosti. Takže proč si právě neudělat luxusní saténovou ložnici?


SATÉN

Už samotný název satén vypovídá, že jde o něco, co je luxusní, vznešené a příjemné. Satén je látka, která je vyráběna z vláken polyesteru. Čistá saténová látka bez příměsí má potom 100 % složení polyesteru. Bohužel, mezi lidmi je rozšířen nepravdivý mýtus, že satén je něco hrozně nepříjemného a umělého. Většinou ani tito stvořitelé mýtů a bájí, nikdy nepoznali onu rozkoš ze saténu. Vždyť jen kolik dívek mělo šaty na maturitním plese právě z této látky? Kolik televizních moderátorů a uvaděčů, si obléká ať už halenky, či kabátky ze saténu? Jak nádherný a sexy, je kostým, sukně či oblek, ušitý celý ze saténu na té dámě od vedle z kanceláře, nebo kolegyni z práce nebo Vaší sekretářce. Chce Vaše holčička úplně ty samé nádherné saténové šaty, jako má ta křehká princezna v našich krásných Českých pohádkách? Jak to sluší nevěstě v zářivě bílých šatech a jejímu konečně ženichovi, v lesklém saténovém obleku a všem zúčastněním oné svatby? Jak nádherně a vznešeně vypadají dámy a pánové ustrojeni v saténových robách a oblecích na slavnostních a firemních plesech? Dokonce i go go tanečnice na různých tanečních zábavách mají sexy oblečky z této látky. A co teprve usměvavé hostesky v saténových kalhotách a halenkách na velkoobchodních ba i mezinárodních veletrzích? A ta nemravná holčina, co chlapi objednali svému kamarádovi na jeho posledním večírku, kdy se loučí se svobodou a dává sbohem všem ostatním dívkám a ženám nebo slaví své kulaté narozeniny? Nejsou její mini šatičky právě také z lesklého saténu? A proč se rovnou do této příjemné, lesklé a hebké látky nezamotat a nezatulit celý a usnout v ní, v co by saténovém povlečení a nechat si zdát o tom, jak plujete po obláčcích. Nebyli jste to i Vy, kdo byl zabalen v saténové zavinovačce v kočárku, jako je teď zachumleno Vaše miminko? A kdo ví.... třeba i v saténu zase jednou skončíte.
Dokážete si ještě představit, že satén je něco nepříjemného? My také ne. SEXATEN